HAKKIMIZDA

 

MGM Malzeme Teknolojileri Ar. Ge. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında ileri Firmamız 2008 yılı Aralık ayında İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesinde TEYDEP Teknogirişim 1508 programı kapsamında "Sentetik kemik, çimento ve greft ürün geliştirmek prototiplerinin hazırlanması" başlıklı proje ile  kurulmuştur. MGM Malzeme Teknolojileri Ar. Ge. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti., Haziran 2010 itibariyle Tübitak  projesini başarı ile tamamlamıştır.

 

Araştırma geliştirme odaklı çalışan MGM; çalışma konularını ülkemize katma değer sağlayacak konuları hedef alarak seçmektedir. 2010 yılından sonra dental sektörde araştırma geliştirme çalışmalarına devam etmiştir. 2013 yılında ISO 13485 ve CE sertfikasını alıp yurtiçi ve yurtdışı piyasasında MGMlabs markası ile zirkonya blokların satışına başlamıştır. MGM Malzeme Teknolojileri Ar. Ge. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti  Turkiye’de  CE sertifikalı Dental Zirkonya CAD/CAM Blok üretimi yapan  ilk ve tek firmadır.

 

Firmamız kalite yönetim sistemimizin etkin olarak işlenmesini ve sürekli gelişmeyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak için firmamıza kalite bilincini yerleştirerek ve bu bilincin sürekliliğini sağlayacaktır.