YELDA AKDENİZ
Kalite Yönetim Sorumlusu

1974 İzmir doğumlu Yelda Akdeniz,1996 Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliğinden mezun olmuştur.  Aynı yıl Master eğitimine başladığı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mühendislik Fakültesi-Malzeme Bilim ve Mühendisliği’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2009 yılında İYTE Kimya Mühendisliği’nde doktara derecesini aldıktan sonra üniversiteden ayrılarak MGM Malzeme Teknolojileri ArGe Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.ne ortak olmuştur.  Güncel olarak, MGM Malzeme Teknolojileri ArGe Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.nde Kalite Kontrol ve Yönetim Temsilcisi olarak görevini sürdürmektedir. 

Yelda Akdeniz ağzından; Yaşam ve iş hayatımızdaki zorluklar güçlü olabilmemiz için fırsatlarıda içinde barındırmaktadır. Üstesinden geldiğimiz her zorlu sınav bizi diğerlerine hazırlar, buda başarımızın kaynağıdır. Fakat başarı tek başına elde edilmez,başarı bir ekip işi ve hedeflere varmak demektedir. Her ekibin bir lideri olduğunu, hedeflerin önceden belirlemek gerektiğini, organizasyondaki bireylerin sorumluluklarının netliğinin önemini, lider ve ekibin birbirlerini hedefe yönelik desteklemelerinin sinerjisini  ve pozitif bakış açısının önemini unutmamız gerekmektedir.  

  Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır- Peter Senge.

DENİZ ŞİMŞEK
Kurucu ve Genel Müdür

1973 yılında Zonguldak’ta doğan Deniz Şimşek 1991 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesinde Jeoloji Mühendisliğine başladı. 1995 yılında tekrar sınavlara girerek Anadolu Universitesi  Seramik Mühendisliği ‘de lisans eğitimine  devam etti. Akademik hayatı 1999 yılında master yapmaya başladığı  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mühendislik Fakültesi-Malzeme Bilim ve Mühensiliği’nde başladı. Halen Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği bölümünde Uzman olarak  çalışmakta ve Malzeme Bilim ve Mühensiliği Malzeme Bilim ve Mühensiliği bölümünde doktarasına devam etmektedir.

2008 yılında MGM Malzeme Teknolojileri ArGe Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.nin İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesindeki kurucu ortaklarındandır. Deniz Şimşek şirketin kuruluşundan itibaren şirketin ArGe ve Ürün Geliştirme/Üretim bölümlerindeki tüm projelerini yürütmektedir. Kendisine ait 2 adet patenti ve yayınları bulunmaktadır.   
Halen MGM Malzeme Teknolojileri ArGe Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.nin Genel Müdürü olarak görevini sürdürmekte olan Deniz Şimşek iş hayatındaki yolculuğunda kendisine ve tüm çalışanlarına George R. R. Martin’in “Bilgi en büyük silahtır, savaşa gitmeden önce silahlarınızı kuşandığınızdan emin olunuz.” sözünü felsefe olarak edindirmiştir.

Bilgi, ışığıyla bizi hergün doğudan tekrar tekrar aydınlatacaktır, Deniz Şimşek.

 

.